Skip to main content

Windowist Tower’ın “Dilek Ağacı”na Büyük İlgi

Windowist Tower’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü “Dilek Ağacı” etkinliği tekrarlandı…

Hazır ofis sisteminin Türkiye’deki öncü markası Windowist Tower her yıl düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği olan “ Dilek Ağacı” etkinliğini bu yıl da gerçekleştirdi. Maslak’taki Windowist Tower Metro Çıkışın’da bulunan zeytin ağacı kadınlar için “Dilek Ağacına” dönüştürüldü.

Rengarenk dilek kağıtları ve kurdelalarla kalplerinden geçenleri dilek ağacına asan kadınlar renkli görüntüler oluşturdu. “Yaşamın en güzel rengidir kadınlar… Hatta tüm renkleridir” sloganıyla tekrarlanan etkinlikte kadınlar bir yandan dileklerini dilerken bir yandan da canlı müzik eşliğinde eğlenme fırsatı buldular. Kadınlara verdiği değeri her fırsatta gösteren Windowist Tower Yönetimi, günün anlam ve önemine uygun kırmızı karanfilleri de kadınlara hediye etti.

Etkinlik boyunca dileklerinin fotoğraflarını #windowistdilekagaci hasthagi ile Instagram sayfalarından da paylaşan kadınlar sosyal medyada da renkli görüntüler ortaya çıkardı.

Dekorasyonlu lüks hazır ofis katlarında 5 yıldızlı otel yönetimi anlayışıyla hizmet veren Windowist Tower, tüm gün boyunca zeytin ağacına bırakılan ve en yaratıcı dileklerin yer aldığı fotoğrafı #windowistdilekagaci hashtagi ile Instagram sayfalarında paylaşan katılımcılara çeşitli hediyeler verecek.

Bu hediyeler arasında Samsung Tablet, Çift kişilik otel konaklaması, SPA -Masaj, Maslak Big Chefs’te çift kişilik kahvaltı ve diğer başka sürpriz hediyeler bulunuyor.

© Windowist Tower. All rights reserved.