Skip to main content
Slide 3

Konferans Merkezi

Etkinliklerinize Prestij Katın!

Metroya 10 adım uzaklıkta Maslak ‘ın en prestijli lokasyonunda şirket etkinlikleriniz, yeni marka ya da ürün lansmanlarınız, ekip toplantılarınız ve farklı organizasyonlarınız için Windowist Tower konferans merkezi size en doğru imkanları sunar. Windowist Tower konferans merkezi dört cephesinden gün ışığı alan, açık terası bulunan ve de ayarlanabilen modüler panelleri sayesinde farklı kişi sayısındaki organizasyon ve etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Windowist Tower Konferans Merkezi teknolojik altyapısı ve de network güvenliği ile etkinlik ajanslarının ve firmaların tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Windowist Tower’ın teknik ve I.T. ekibinin desteği ile başlatılan etkinlikler, yiyecek ve içecek talepleri, catering, kesintisiz özel internet network ağı, ses sistemi, projeksiyon alternatifleri ile organizasyonlarınız kusursuz yönetilir.
Metroya 10 adım
360˚ gün ışığı & açık teras
Kapasite
Dorma™ modüler duvarlar
İnternet ve Telefon
Catering
Video – konferans
Vale & otopark
Profesyonel ses sistemi
1080p HD projeksiyon
Xerox™ Print Center
Barrisol™ aydınlatma

Dorado

Birden çok oturma düzenine uyum sağlayabilen alan yapısı ile, 120 kişi oturma düzeninde, 170 kişiye kadar ise ayakta stantlı kokteyl organizasyonlarınıza hizmet vermeye uygun Dorada konferans alanımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Vela

  75 kişi altındaki toplantılarına uygun özellikle yönetim kurulu ya da icra kurulu toplantılarına ev sahipliği yapabilme kapasitesinde olan Vela konferans salonumuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Aquila

   Vela Toplantı odamızın ikizi olarak tasarlanan ve binada tam karşı cephesinde bulunan Aquila orta büyüklükteki firma toplantılarınıza ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için tasarlanmıştır.

    Hydrus

    20 kişi altındaki küçük gruplar ya da departman toplantılarına uygun olarak, farklı oturma düzeni, catering hizmeti, teknolojik ve network alt yapısı sağlayan Hydrus konferans salonumuz kompakt düzeni ile toplantıların daha samimi ve konsantre bir ortamda gerçekleşmesini sağlamaktadır.

     Cetus

     10 kişi ve daha az kişi sayısındaki toplantılar için şehir manzaralı ve gün ışığı alan toplantı salonumuz.
      © Windowist Tower. All rights reserved.