Yeni bir iş kuruyor, işletmeniz için yeni bir adres oluşturmayı düşünüyor ya da hibrid çalışma kültürünü seviyorsanız, ofis maliyetlerinizi azaltırken prestijli bir işletme adresine sahip olmanızı sağlayacak sanal ofis çözümlerimiz keşfedilmeyi bekliyor!

İşletmeniz Windowist Tower’da !

Türkiye’nin en prestijli iş adreslerinden biri olan Windowist Tower, İstanbul Maslak’ın kalbinde konumlanıyor. Sanal ofis çözümlerimizden faydalanan kullanıcılarımız nereden çalışıyor olursa olsun, işletme adresi olarak Windowist Tower’ı gösterebiliyor.

Prestijli ve son teknoloji kullanan bina ve merkezi konum, işletmenizin öne çıkmasını sağlar ve hedeflediğiniz kitleye daha kolay bir şekilde ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olur.

Sanal Ofis Çözümlerinden Faydalanın, Siz Yalnızca İşinize Odaklanın!

Sanal ofis çözümlerimizden faydalanan kullanıcılarımız, bu hizmete dahil olarak pek çok ekstra servise ücretsiz erişebilirler. Bunlardan en önemlisi; firmanıza gelen çağrıların firmanız adına yanıtlanması, posta & kargo yönetimi ve toplantı odası organizasyon hizmetleridir. Temsilcilerimiz, firmalarınız adına gelen çağrıları yanıtlayacak ve bu çağrıları size yönlendirecektir. İşletmenize gelen posta ve kargoların teslim alınmasından da temsilcilerimiz sorumlu olacaktır. Siz Windowist Tower’da olmasanız bile, işletmeniz adına gelen hiçbir evrak ya da kargo geri dönmeyecektir!

Sanal ofis hizmetlerimizden faydalandığınızda, siz işinize odaklanırken ofisiniz ile ilgili tüm hususlar Windowist Tower tarafından ele alınacaktır.

Tüm bunlara ek olarak, seçtiğiniz paket dahilinde Windowist’in ortak çalışma alanları ve ofislerinden de faydalanabiliyor olacaksınız. Yani işletmeniz sanal olsa da dilediğiniz zaman işinize Windowist Tower’da devam edebileceksiniz.

Sanal ofis fiyatları, düşük maliyetleri ve birden fazla paket seçenekleri ile sizlere çeşitli alternatifler sunuyor. Sizler de işletmenizin Türkiye’nin en prestijli iş adreslerinden birinde konumlanmasını istiyorsanız, hemen şimdi iletişime geçin!

POSTA ADRESİ SUNAN SANAL OFİS PAKETLERİMİZ

İŞ ADRESİ SUNAN PAKETLERİMİZ (Şirket kuruluşu ve adres taşıma)

Paste your AdWords Remarketing code here