Skip to main content
Slide 3
Sanal Ofis

Siz İşinize Odaklanın, Biz Ofisinize!

Bir ofis kurulumuna ya da ofis alanına sahip olmanın getirdiği detaylara boğulmadan işletmenizi yönetmek ve işinize konsantre olmak istemez misiniz? Windowist Tower Sanal ofis hizmetleri sayesinde işletmenizin bir yasal adrese sahip olmasının yanı sıra, profesyonel bir imaj oluşturma imkanı sunar.

Sanal Ofisler

İşinize Prestij Katın, İşletmenizi Windowist Tower’da Konumlandırın!

Windowist Tower Sanal ofislerden faydalananlar ortak çalışma alanlarını ve toplantı odalarını kullanabilme fırsatı da sunmaktadır. Böylelikle lokasyondan bağımsız çalışan kişiler, gerektiği takdirde müşterileriyle toplantılar kurgulayabilirler. Sanal ofis fiyatları, düşük maliyetleri ve birden fazla paket seçenekleri ile sizlere çeşitli alternatifler sunmaktadır. Sizler de işletmenizin Türkiye’nin en prestijli iş adreslerinden birinde konumlanmasını istiyorsanız, hemen şimdi iletişime geçin
Hizmetler
Prestijli Lokasyon
Toplantı Odaları
Sekreterlik hizmeti
Posta ve kargo yönetimi
Yüksek hızda kesintisiz metro ethernet
1. Sınıf ergonomik mobilyalar
Bireysel iklimlendirme
VOIP sistemi ile Cisco telefon alt yapısı

Maliyet Avantajı

Sanal ofis, standart bir ofise kıyasla çok daha düşük bir maliyete sahiptir. Sanal ofislerden faydalanmak istediğiniz takdirde standart ofislerde olduğu gibi kuruluş maliyetiyle karşılaşmazsınız.

Profesyonel İmaj

İstanbul’un en kıymetli lokasyonlarından birinde konuşlandığından Windowist Tower markasıyla bir sanal ofise sahip olmanız durumunda iş yerinizin adresi de doğal olarak Windowist Tower haline gelir. İlk izlenim ve prestij açısından ofis konumu oldukça önemlidir.

Posta & Telefon

Windowist Tower işletmeniz adına telefonlarınızı yanıtlar, işletmeniz adına gelecek tüm kargo ve postaları sizin için teslim alınır. Normal şartlarda bu işlemler için bir personele ödeme yapmanız gerekirken; sanal ofisler ile bu hizmetlere ücretsiz erişebilirsiniz.

Toplantı Odaları

Toplantı odaları, sanal ofis kullanıcılarına randevu sistemiyle sağlanmaktadır. Her ne kadar mekandan bağımsız çalışıyor olsanız da söz konusu müşteri karşılama ve görüşmesi olduğunda toplantı salonlarına ihtiyaç çok önemlidir.

 

Sanal Ofis Nedir?
Sanal ofis, değişen ve modernleşen iş hayatının getirdiği, esnek çalışma alanı ve saati kullandıran bir ofis işletme modelidir. Sanal ofis iş modeli, geleneksel yapıdan uzak, fiziki bir ofise sahip olmadan veya kiralama masraflarını ödemeden, alan, zaman ve teknoloji kombinasyonunu hizmet olarak sağlamaktadır. Konsept, özellikle girişimciler ve yeni iş kuranlar için çok avantajlıdır.
Neden Sanal Ofis?

Sanal ofis, çalışmak için bir mekana ya da lokasyona ihtiyaç duymayan herkes için ideal bir seçimdir. Sanal ofis hizmetleri sayesinde şirketiniz yasal bir adrese sahip olabilir ve sizler dünyanın diğer ucunda dahi olsanız, işletmenizin varlığını devam ettirebilir, müşterilerinizle iletişimi kesmeden işinize devam edebilirsiniz.

Sanal ofis hizmetine sahip olduğunuzda ne gibi avantajlara sahip olacağınızı açıkladık;

© Windowist Tower. All rights reserved.