Hazır Ofis

Yönetici Bölümlü Hazır Ofisler

İletişime Geçin

Modern & Esnek

Tamamıyla ofis ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış ve gelişmiş teknik altyapıya sahip hazır ofis çözümlerimizden hiçbir kurulum masrafı ya da süresi olmadan faydalanmak ister miydiniz? Şimdi başvurun; biz ofisinizle ilgilenelim, siz yalnızca işinize odaklanın!

2 bölümden oluşan, bir bölümü yönetici için ayrılmış özel alan, diğer bölümü ise 6 kişiye kadar masa yerleşim olanağı sunan boğaz ve şehir manzaralı lüks köşe ofisler.

 • Windowist Hazır Ofis Çözümleri

Hazır Ofisler

İletişime Geçin

Şehir manzaralı lüks ofisler

Farklı manzara alternatifleri bulunan, 1-6 kişilik lüks ofisler.

 • Windowist Hazır Ofis
 • Yönetici Bölümlü Hazır Ofis
 • 4 Kişilik Hazır Ofis
 • Lüks Hazır Ofis
 • Hazır Ofis Çeşitleri
 • Windowist Ofis Çeşitleri

Hazır Ofis Seçenekleri

Windowist’te farklı iş kültürlerine uygun bir hazır ofis seçenekleri bulunuyor. Ekip ruhunu ofislerine yansıtmak isteyen firmalar için ortak çalışma alanlarına sahip standart ofis seçenekleri bulunurken, yöneticiler için özel bir çalışma alanına sahip hazır ofisler de Windowist’te sizleri bekliyor.

Prestijli konum ve sofistike tasarımlar bir araya geldiğinde, işletmeler için ideal ofisler ortaya çıkıyor. Şehrin en nadide manzaralarından birine sahip olan bu hazır ofisler, birinci sınıf kalitede mobilyalar ile dekore edilmiştir. Sizler de Windowist’in hazır ofis çözümlerinden faydalanmak isterseniz, hemen aşağıda yer alan hazır ofis seçeneklerini inceleyebilir ve kendi şirketinize uygun olan hazır ofis seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Hem Şehrin Kalbinde, Hem de Prestijli Binada Lüks Hazır Ofis Sahibi Olun!

İstanbul’un en canlı ve en merkezi noktalarından birinde konumlanan Windowist, kullanıcılarına canlı bir konumda ve prestijli bir binada hazır ofis sahibi olma fırsatı sunuyor.

Tamamen kullanıcıların konforu göz önünde bulundurularak tasarlanan ofisler, en gelişmiş teknolojiler ve birinci sınıf ofis ekipmanları ile dekore edilmiştir. Gelişmiş altyapımız sayesinde kullanıcılarımız çalışırken hiçbir sorunla karşılaşmıyor ve hatta çok daha efektif bir performans ortaya koyabiliyorlar.

Hazır ofis hizmetimize dahil olan özel sekreterlik, kargo ve posta yönetimi gibi konular; kullanıcılarımızın yalnızca işlerine odaklanmasına olanak tanıyor. Ayrıca hizmetlerimizden faydalanan kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunduğumuz toplantı odası, Xerox odası ve mutfak kullanımı gibi yan hususlar, kullanıcılarımızın konforunu olabilecek en iyi şekilde iyileştiriyor.

Sizler de işletmenizin İstanbul’un kalbinde prestijli bir binada tamamen sizler için tasarlanmış hazır ofislerde konumlanmasını isterseniz; aşağıdaki ek hizmetlerimizi inceledikten sonra bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetler

mobilya

1. Sınıf ergonomik mobilyalar

ethernet

Yüksek hızda kesintisiz metro ethernet

kisisel-iklimlendirme

Bireysel iklimlendirme

cisco-telefon-alt-yapisi

VOIP sistemi ile Cisco telefon alt yapısı

gun-isigi-yalıtım3

Ses yalıtımı ve gün ışığında aydınlatma

halı

Antistatik ve antibakteriyel karo  halılar

musteri-temsilcisi

Sekreterlik hizmeti

posta-kargo-1

Posta ve kargo yönetimi

Toplantı Odaları

10

10 kişilik kapasite

pano

Cam yazı panoları ve flipchart

kisisel-iklimlendirme

Bireysel iklimlendirme

barissol-aydinlatma-2

Barrissol™ tavan aydınlatması

jbl

JBL™ ses sistemi & LCD ekran

video-konferans

Tele / video konferans sistemleri

Kitchenette

su

Sıcak,soğuk ve ılık içme suyu makinası

otomat2

Soğuk yiyecek ve içecek otomatı

bulasik

Bulaşık makinası

self

Ücretsiz self servis çay ve kahve

buzdolabi

Buzdolabı

kitli-dolap

Her ofis için kilitli dolap

Xerox Odası

printer

Xerox Printer

laminasyon

Laminasyon

evrak-imha

Evrak imha makinası

zimba

Zımba ve delgeç

renkli-tarayici

Renkli tarayıcı

ciltleme

Sıcak ve spiral ciltleme

Güvenlik

7-24-gozetim

7/24 fiziksel ve elektronik gözetim

gecis-kontrol

Bina girişi ve ofisler geçiş kontrol raporlaması

x-ray-metal

X-ray / metal dedektör

guvenlik-duvari

Güvenlik duvarı aracılığı ile ağ güvenliği

cctv

CCTV

cift-katmanli-nfc

Yüksek güvenlikli NFC kartlı geçiş

Concierge

Vale-Heliport

Heliport servisi

bulasik

Kuru temizleme

limuzin1

Limuzin servisi

bogazturu1

Firmamızın teknesi ile Boğaz turu

Vale&otopark

Otopart & Vale

gecis-kontrol

Eğlence & yemek rezervasyonları

Teknik & I.T.

 • Kablosuz internet bağlantısı ve kablosuz telefonlar için tam kapsama alanı
 • 7/24 profesyonel teknik ve I.T. ekibi
 • VOIP yazılım telefon desteği
 • Kablolu ve kablosuz IP telefonlar
 • Dedike bant genişliği ile internet erişimi
 • Her bir çalışma alanı için 100 Mbit ağ bağlantı noktası
 • Yerel ağ gereksinimleri için VLAN yapılandırması
 • I.T. ekipmanlarınız için %100 UPS desteği
 • İnternet saldırılarından korunmak için profesyonel güvenlik duvarı
 • E-postadan faksa, fakstan e-postaya aktarım
 • IPTV sistemi
 • Reklam ihtiyaçlarınız için binayı çevreleyen LED ekran, asansör alanlarında ve resepsiyon alanında LCD ekranlar
 • Server odasından kabinet alanı kiralama
 • Güvenli VPN desteği
 • Tüm binanın elektrik ihtiyacı için 12 saniyede devreye giren %100 jeneratör desteği

S.S.S

Hazır ofis, bir sağlayıcı tarafından kullanıcılar için önceden hazırlanmış ve tüm detayı düşünülmüş ofis alanlarına denir. Tanımı her ne kadar basit olsa da hazır ofisler içerisinde pek çok detay barındırır. Hazır ofislerin iç mimarisi oldukça gelişmiş ve tamamen kullanıcılar düşünülerek tasarlanmıştır. Windowist’in Lüks Hazır ofislerinde birinci sınıf mobilyalar kullanılır ve internet bağlantısı gibi kritik hususlarda benzersiz bir altyapıya sahiptir.

Hazır ofislerin pek çok avantajı bulunur. Bu avantajlar kişiden kişiye ve şirketten şirkete mutlaka değişiklik gösterecektir. Ancak hazır ofislerin en büyük ve herkesi ilgilendiren ortak avantajı; hazır ofis fiyatlarıdır. Hazır ofisler, standart ofislerle kıyaslandıklarında gözle görülür ve önemli bir fiyat farkına sahiptir. Bunun haricinde, Windowist’te hazır ofisler tamamen kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Ofiste bulunan mobilyalar, ofisin altyapısı, ofise ek toplantı odası ve Xerox odası gibi hizmetler hazır ofisi kullanıcılar için bu denli önemli yapan hususlar arasında yer alır.

Hazır ofis fiyatları elbette kullanmak istediğiniz hazır ofisin türüne, büyüklüğüne ve barındırdıklarına göre değişiklik gösterecektir. Ancak hazır ofis fiyatları ile standart ofis fiyatları arasında bir karşılaştırma yaptığınızda, hazır ofis fiyatlarının çok daha avantajlı olduğunu ve aslında hazır ofis hizmetinden faydalandığınızda erişim hakkına sahip olacağınız ek hizmetlerin normal şartlarda başlı başına birer maliyet olduğunu fark edeceksiniz.

Windowist’te yalnızca hazır ofis planınız için ödeme yaparak bir toplantı odasına, Xerox odasına ve mutfağa erişim kazanırsınız. Bunlara ek olarak, şirketiniz adına gelen kargo ve belgeleri karşılayan bir görevli ve ayrıca şirketinize gelen telefonları yanıtlayarak sizlere yönlendiren bir sekreter de mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken avantajlar arasındadır.

Hazır ofis lokasyonu hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz için oldukça önemlidir. Hazır ofis lokasyonu hem merkezi bir konumda hem de nezih bir çevrede bulunmalıdır. İstanbul hazır ofis servis sağlayıcılarından biri olan Windowist Plaza, İstanbul’un en gözde semtlerinden birinde konumlanır.

İstanbul’da, Maslak’ta hazır ofis sahibi olmayı kim istemez? Windowist Tower, İstanbul’un en canlı ve en merkezi noktalarından birinde konumlanır. Metro gibi ulaşım araçlarına yakınlığıyla da kullanıcılara ekstra bir kolaylık sağlanırken, Maslak’ın değerli manzarası hazır ofislerin pencerelerinden görülebilir. Siz de lüks hazır ofis sahibi olmak isterseniz şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.