Skip to main content

Windowist Tower’da ofis kiralayanlar ilk ay ücret ödemiyor!

Hazır ofis konseptini 5 yıldızlı otel anlayışıyla sunan Windowist Tower’da Mayıs’a kadar ofis kiralayanlar ilk ay için ücret ödemeyecek.

Bu kampanyada ayrıca kiralama sürelerine paralel olarak farklı indirimler de yer alacak. Fiyatlandırmada elektrik, su, ısınma, soğutma, temizlik, güvenlik, bakım gibi tüm yan giderler dahil olacak. Maslak’ta 26 kattan oluşan Windowist Tower‘da ofis kullanım hizmeti süresi 3 aydan 12 aya kadar farklılık gösteren esnekliğe sahip.

Windowist Tower, iş dünyasına adım atacak girişimcilere, geleneksel ofis’ten teknoloji ve yeniliğe geçmek isteyen KOBİ’lere, ülke dışındaki firmaların temsilcilerine, ofisi İstanbul dışında bulunan yerli ve yabancı iş adamlarından, sanal ofise ihtiyaç duyan firma yöneticilerine kadar geniş bir yelpazeye hitap ediyor. Windowist Tower’da 64 adet, yönetici bölümü ayrı 5 ila 7 kişilik ofis, 23 adet 5 – 6 kişilik ofis, 80 adet 2 ila 3 kişilik ofis, 16 adet tek kişilik ofis bulunuyor.Windowist Tower ofisleri, bilişim ve teknik altyapısının yanısıra çevreci özellikleri, konforu, güvenliği ve kişiye özel hizmetleriyle “hazır ofislerde kalite kavramına” farklı bir bakış açısı getiriyor. Windowist Tower’da iş ile ilgili özel bilgiler dışındaki her türlü ihtiyacınız aynı çatı altında profesyonel ekipler tarafından sağlanıyor.

Windowist Tower’da iş hayatına dair yeni jenerasyon tüm ihtiyaçların tek tek göz önüne alınarak hazırlanan ofisler “en üst düzeyde konfor, güvenlik ve teknolojiyi” sunuyor. Windowist Tower, doğa dostu malzemelerin hi-tech donanımla buluştuğu, room service ve consierge hizmetlerinden istenildiği an faydalanılabilecek,’24 saat hizmet ‘ anlayışıyla

 

Kaynak: https://www.emlaktasondakika.com/haber/ofis/windowist-towerda-ofis-kiralayanlar-ilk-ay-ucret-odemiyor/100183

 

© Windowist Tower. All rights reserved.