Skip to main content

Metin Hara’dan otizmli çocuklar yararına seminer

Metin Hara, 29 Kasım’da “Aşk, Zihin ve Sufizm” üçgeninde bir kişisel gelişim semineri gerçekleştirecek. Seminerin geliri ise, Otizm Güçlü Aile Derneği’ne bağışlanacak

Aşkın İstilası–Yol kitabının yazarı, kişisel gelişim uzmanı ve fizyoterapist Metin Hara, otizmli çocuklar için “Aşk, Zihin ve Sufizm” üçgeninde 29 Kasım’da kişisel gelişim semineri verecek. Buradan elde edilecek gelir kısa vadede açılması planlanan Aile Danışma ve Eğitim Merkezi’ne kaynak sağlamak amacıyla Otizm Güçlü Aile Derneği’ne (OGAD) bağışlanacak.

Bugüne kadar tedavisine yardımcı olduğu yüzlerce insanın hayatını değiştiren, dünya görüşünü ve tekniklerini 10 binden fazla kişiyle paylaşan Metin Hara otizmli çocuklar için vereceği seminerde; Stres algısı ve stresin ortadan kaldırılması, Beyin Dalgaları Arası Seyahat, Sufi Nefesi, Düşünce Gücünü Etkinleştirmek, Etki Alanına Odaklanmak, Kişisel Enerjiyi Yükselterek Değişime Uyum Sağlamak ve Birlikte Yüksek Enerjili Kapanış konularıyla katılımcıların hayatlarına dokunacak.

Program:
Tarih: 29 Kasım 2016, Salı
Saat: 13.00-15.00
Yer: Windowist Tower, Maslak (Metro İTÜ Ayazağa durağı, Plazalar-Windowist Tower çıkışı)
Katılım bedeli: 150 TL bağış
Kontenjan sınırlı olduğu için lütfen havale yollamadan önce ogad.otizm@gmail.com adresine mesaj yollayarak ön kayıt yaptırın.

Kaynak: http://www.haberturk.com/yasam/haber/1328626-metin-haradan-otizmli-cocuklar-yararina-seminer

© Windowist Tower. All rights reserved.