Skip to main content

Maslak’ın tek heliportu Windowist Tower’da

İş ve sosyal yaşamın merkezlerinin başında gelen Maslak’ta bulunan 26 katlı Windowist Tower, bölgenin tek yükseltilmiş helikopter pistine sahip.

İş dünyasına yönelik kaliteli hizmet ve servis anlayışıyla donatılan Maslak’taki Windowist Tower, çatısında yer alan helikopter pisti ile VIP hizmet sunuyor.

Atatürk Havalimanın 26 km. kuzeydoğusunda bulunan Maslak Windowist Heliport, azami 6 bin 500 kg’lik taşıma kapasiteli ve 16,70 metre çapındaki helikoptelere hizmet veriliyor. Yalnızca çift motorlu helikopterlerin iniş kalkışına izin verilen Heliport’ta, 1.5 metre genişliğinde çelik kontrüksiyondan oluşan bir ağla güvenlik sağlanıyor.

İleri teknoloji ile donatılan Heliport’a ister Maslak Windowist Tower Çıkışı, ister limuzin servisi ile kolay ulaşım sağlanabiliyor; vale parking başta olmak üzere VIP kalitesinde diğer bütün hizmetlerle de ayrıcalık yaratan servisler bir bütün halinde sunuluyor.

Windowist Tower; hazır ofisleri, toplantı salonları, konferans katı, bistro cafe, fine dining restaurant, Icebar İstanbul & Lounge gibi sosyal yaşam alanları ile iş dünyasına tam donanımlı hizmet sunuyor.

Metro istasyonuna da direkt çıkışı bulunan Windowist Tower’daki 183 ofiste 800 kişiye kadar çalışan ağırlanabiliyor.

© Windowist Tower. All rights reserved.